Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ ce bread production equipment ] αγώνας 126 προϊόντα.
Ανεξάρτητο ελεγχόμενο κέικ φλυτζανιών που δροσίζει τον πολυ καμμμένο τρόπος μεταφορέα ζωνών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, PU ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Άμεσος με γκάζι φούρνος συστημάτων ελέγχου ABB για τα ψωμιά και τα κέικ
| Τάση: | 220v/380v |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |
| Εφαρμογή: | Ψωμιά, κέικ και κέικ φεγγαριών |
IOS 400 βαθμοί θερμοκρασίας 700kg/M φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ο ανεξάρτητος έλεγξε τους πλήρως αυτόματους δροσίζοντας πύργους ψησίματος
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Πολυ σπειροειδής δροσίζοντας μεταφορέας Drive 380V τυμπάνων στροφής βασικός
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Εφαρμογή: | κέικ, ψύξη ψωμιών |
IOS CSR υβριδικός φούρνος σηράγγων αρτοποιείων ψωμιού κέικ μόνωσης
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Γραμμών στερεό Depanner αναρρόφησης Croissants κενό
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Του ISO ειδικό εσκεμμένο ώθησης Depanner κέικ τύπων κενό
| Τάση: | Τοπικά πρότυπα πελατών |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Ικανότητα παραγωγής: | Ικανότητα πελατών |
Αυτοματοποιημένος φούρνος σηράγγων αερίου 380V με τον ανεξάρτητο καίγοντας έλεγχο θερμοκρασίας Progtam
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τάση: | 220v/380v |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |

