Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ ce bread production equipment ] αγώνας 126 προϊόντα.
Chapatti ελέγχου PLC πολυ δροσίζοντας πύργοι ψησίματος γεφυρών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, PU ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
άμεσο θερμαμένο ανοξείδωτο φούρνων σηράγγων αερίου ψωμιού πλάτους 3300mm
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο |
| Αυτόματος βαθμός: | αυτόματος, ημι-αυτοκίνητο |
Βιομηχανικές αντι μειωμένες αυτόματες μηχανές Depanning
| Τάση: | Τοπικά πρότυπα πελατών |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Ικανότητα παραγωγής: | εξαρτηθείτε από το πρότυπο |
Muffin Depanner Cupcake
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ευθείς ατελείωτων ζωνών πολυ μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων στρώματος δροσίζοντας
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο, PU βαθμού τροφίμων ζώνη |
| Όρος: | Νέος |
304 ανοξείδωτο 10 μικρό συνεχές σπειροειδές δοχείο ψύξης διατήρησης
| Χρόνος διατήρησης: | 10-50min |
|---|---|
| Προδιαγραφές ζωνών: | Ζώνη ανοξείδωτου βαθμού τροφίμων |
| Μήκος ζωνών *width: | ποικίλλει από την ικανότητα |
ISO9000 σπειροειδής δροσίζοντας μεταφορέας
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
INTRALOX μορφωματικό σπειροειδές σύστημα ψύξης ζωνών με την καθαρίζοντας μηχανή ζωνών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
200 Pita βαθμοί πιτσών μπισκότων που ψήνουν τους βιομηχανικούς φούρνους σηράγγων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

