Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ ce bread production equipment ] αγώνας 126 προϊόντα.
Δίσκοι SUS304 16 64 φούρνοι ραφιών αρτοποιείων μεταφοράς αερίου δίσκων
| ΤΑΣΗ: | 380V |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ: | 3.1KW |
| ΒΑΡΟΣ: | 1300kg |
40 Kg/M2 250mm αλεξίπυροι φούρνοι σηράγγων μόνωσης βιομηχανικοί
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Καταστήματα εργοστασίων τροφίμων & ποτών, καταστημάτων τροφίμων, τροφίμων & ποτών |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση: | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή |
Δροσίζοντας πύργους ψησίματος ζωνών γραμμών 380V INTRALOX στους μορφωματικούς
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Μορφωματικοί δροσίζοντας πύργοι ψησίματος ζωνών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη, PU ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Η ανεξάρτητη ελεγχόμενη θερμοκρασία εξετάζει τον άμεσο φούρνο σηράγγων αερίου 304 ανοξείδωτο
| Τάση: | 220v/380v |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |
| Όρος: | Νέος |
ISO 9000 υγιεινός ανεξάρτητος ελεγχόμενος κυρτός μεταφορέας ζωνών
| Τάση: | 1P 220V ή 3P 220V-440V |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Ο ανεξάρτητος ελεγχόμενος φούρνος σηράγγων αρτοποιείων αερίου με ΡΑΒΕΙ τη μηχανή
| Τάση: | 220v/380v |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εφαρμογή: | κέικ, ψωμιά, μπισκότα |
Βιομηχανίας τροφίμων σπειροειδής δροσίζοντας μεταφορέας αφαίρεσης σκουριάς ατμού καθαρίζοντας
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Εφαρμογή: | κέικ, ψύξη ψωμιών |
SUS304 συνεχής φούρνος σηράγγων αρτοποιείων αεραγωγών σχεδίου ενότητας
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

