Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ ce bread production equipment ] αγώνας 126 προϊόντα.
CE 1800kg 58KW ηλεκτρικός φραντζολών φούρνος ραφιών ψωμιού περιστροφικός
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Μάρκα: | Guangdong SAIMAI |
| Τάση: | 380V |
Μίνι γαλλικό ψωμί κουλουριών χάμπουργκερ στη μαγιά Proofer γραμμών
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
380V 50HZ αυτόματος Lidder Delidder καπακιών αποθήκευσης εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος παν
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Φραντζολών επικεφαλής 220V κέικ κενός Lidder εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος παν
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Τελικό ψωμί Proofer ρόλων χοτ ντογκ συστημάτων αδιαβροχοποίησης με τη μονωμένη κατοικία
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
CE κάθετος πολυ βημάτων παν ανελκυστήρων εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος παν
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Όρος: | Νέος |
Σπειροειδής δροσίζοντας πύργος ζωνών πλέγματος γραμμών παραγωγής SUS304 κέικ φραντζολών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
24000-36000pcs ανά ώρα Κατευθείαν καμένο Hotdog Roll και Burger Bun βιομηχανική γραμμή παραγωγής
| κατάσταση: | Νέο |
|---|---|
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής ρολ χοτ ντογκ και μπουρμπέρ |
Κτύπημα πέρα από Depanner την αυτόματη φρυγανιά φούρνων σηράγγων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τύπος: | Αυτόματος |
|---|---|
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος, πλήρως αυτοματοποιημένος |
Με το κλειδί στο χέρι ημι αυτόματη φρυγανιά σερβο μηχανών 440V που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τάση: | 380V/415V/440V-3Ph |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

