Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ automatic bread production line ] αγώνας 108 προϊόντα.
380V 50HZ αυτόματος Lidder Delidder καπακιών αποθήκευσης εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος παν
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
304 δροσίζοντας πύργοι ψησίματος ψωμιού φρυγανιάς ζωνών μεταφορέων ανοξείδωτου ατελείωτοι
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Όρος: | Νέος |
Συνεχής πολυ μηχανή Proofer ψωμιού βημάτων ζύμωσης ζύμης
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | Τοπικά πρότυπα πελάτη |
| Όρος: | Νέος |
Ανεξάρτητο ελεγχόμενο αρτοποιείο Proofer ψωμιού φραντζολών CE
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Δροσίζοντας πύργους ψησίματος ζωνών γραμμών 380V INTRALOX στους μορφωματικούς
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Τελικό ψωμί Proofer ρόλων χοτ ντογκ συστημάτων αδιαβροχοποίησης με τη μονωμένη κατοικία
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ο ανεξάρτητος έλεγξε τους πλήρως αυτόματους δροσίζοντας πύργους ψησίματος
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Σπειροειδής δροσίζοντας πύργος ζωνών πλέγματος γραμμών παραγωγής SUS304 κέικ φραντζολών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
SUS201 τετραγωνικός χάλυβα δροσίζοντας μεταφορέας ψωμιού πύργων σωλήνων ενιαίος
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220-240v/380-415v |
| Όρος: | Νέος |

