Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ automatic bread production line ] αγώνας 108 προϊόντα.
ISO9001 ψωμί Proofer συστημάτων ροών αέρος αναδιανομής ελέγχου PLC
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE ISO9001 |
| Πηγή ισχύος: | ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ |
Γραμμών στερεό Depanner αναρρόφησης Croissants κενό
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
IOS CSR υβριδικός φούρνος σηράγγων αρτοποιείων ψωμιού κέικ μόνωσης
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ευθείς ατελείωτων ζωνών πολυ μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων στρώματος δροσίζοντας
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο, PU βαθμού τροφίμων ζώνη |
| Όρος: | Νέος |
ISO9000 σπειροειδής δροσίζοντας μεταφορέας
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
INTRALOX μορφωματικό σπειροειδές σύστημα ψύξης ζωνών με την καθαρίζοντας μηχανή ζωνών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
304 ανοξείδωτο 10 μικρό συνεχές σπειροειδές δοχείο ψύξης διατήρησης
| Χρόνος διατήρησης: | 10-50min |
|---|---|
| Προδιαγραφές ζωνών: | Ζώνη ανοξείδωτου βαθμού τροφίμων |
| Μήκος ζωνών *width: | ποικίλλει από την ικανότητα |
Δροσίζοντας πύργοι ψησίματος κέικ CE κεντρικοί προσανατολισμένοι προς το τύμπανο 220V
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Συνεχής μαγιά Proofer
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ανοξείδωτο 304 CE Depanner δύο κεφαλιών με το καροτσάκι
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

