Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ automatic bread production line ] αγώνας 108 προϊόντα.
ISO9000 πολυ βημάτων γραμμή παραγωγής φρυγανιάς Proofer αυτόματη
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος, πλήρως αυτοματοποιημένος |
| Τύπος: | Αυτόματος |
500kg/H 304 αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς ανοξείδωτου
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-1000 κλ ανά ώρα |
| Τύπος: | Αυτόματος |
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς ψωμιού κασσίτερου αναμικτών ζύμης 220V
| Τύπος: | Αυτόματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ψωμί σάντουιτς προϊόντων, φρυγανιά, φραντζόλα, ψωμί κασσίτερου, ξινό ψωμί ζύμης |
| Ικανότητα: | 500kg-1000kg ανά ώρα |
Λύση κλειδί για την παραγωγή ζυμοποιημένου επίπεδου ψωμιού
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| κατάσταση: | Νέο |
ISO 9000 επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς μονάδων ελέγχου 500kg/H PLC
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτόματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | προσαρμοσμένος |
SUS304 επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού ψωμιού υγιεινής 380V Pita
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Depanner βελόνων CE εξοπλισμός παραγωγής ψωμιού μαγιάς
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Κυρτός εξοπλισμός παραγωγής ψωμιού φραντζολών μεταφορέων 1000KG/H
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτόματος |
| Πιστοποίηση: | CE ISO |

