Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ automatic bread production line ] αγώνας 108 προϊόντα.
Ανεξάρτητο ελεγχόμενο Depanner βελόνων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Depanner φραγμών ώθησης βιομηχανική μηχανή κατασκευής αρτοποιείων Croissant
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρως αυτοματοποιημένος |
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων καυσίμων LPG
| Εμπορικό σήμα:: | SAIMAI |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης:: | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
50*50 μπισκότο Croissant χάλυβα 380V 50Hz γωνίας που ψήνει τον ηλεκτρικό φούρνο σηράγγων
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες:: | Κατάστημα τροφίμων, κατάστημα τροφίμων, κατάστημα τροφίμων, κατάστημα τροφίμων |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Μάρκα: | SAIMAI |
Φραντζολών επικεφαλής 220V κέικ κενός Lidder εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος παν
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
200 βαθμοί 1400mm φούρνος πιτσών σηράγγων μπισκότων αιθουσών πλάτους
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μορφωματικοί δροσίζοντας πύργοι ψησίματος ζωνών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, μορφωματική ζώνη, PU ζώνη |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Του ISO δροσίζοντας πύργοι ψησίματος ασφαλείας των τροφίμων διπλοί σπειροειδείς
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
CE κάθετος πολυ βημάτων παν ανελκυστήρων εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος παν
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Όρος: | Νέος |
Σερβο φούρνος σηράγγων αρτοποιείων κέικ σφουγγαριών Cupcake Drive αντι αποτυχίας
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

