Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ sus304 bread bakery equipment ] αγώνας 13 προϊόντα.
SUS304 σπείρα υγιεινής που δροσίζει την αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εφαρμογή: | Ψωμί φρυγανιάς προϊόντων με το καπάκι ή χωρίς καπάκι |
SUS304 Unloader φορτωτών καροτσακιών εξοπλισμός παραγωγής ψωμιού φρυγανιάς
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος, πλήρως αυτοματοποιημένος |
| Ικανότητα: | προσαρμοσμένος |
ISO9000 304 αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς ανοξείδωτου
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή αποδοτική, υψηλή παραγωγή |
| Αυτόματος βαθμός: | seme-αυτόματος, αυτόματος, πλήρως αυτοματοποιημένος |
304 μαλακή γραμμή παραγωγής αρτοποιείων φραγμών ψωμιού υγιεινής ανοξείδωτου
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Δίσκοι SUS304 16 64 φούρνοι ραφιών αρτοποιείων μεταφοράς αερίου δίσκων
| ΤΑΣΗ: | 380V |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ: | 3.1KW |
| ΒΑΡΟΣ: | 1300kg |
SUS304 συνεχής φούρνος σηράγγων αρτοποιείων αεραγωγών σχεδίου ενότητας
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
SUS304 αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εφαρμογή: | Ρόλος χοτ ντογκ προϊόντων, κουλούρι χάμπουργκερ |
3 περιστροφικός φούρνος ραφιών θερμικής μόνωσης βαθμού τροφίμων εξόδων ζεστού αέρα
| ΤΑΣΗ: | 380V |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ: | 3.1KW |
| ΒΑΡΟΣ: | 1300kg |
40 Kg/M2 250mm αλεξίπυροι φούρνοι σηράγγων μόνωσης βιομηχανικοί
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Καταστήματα εργοστασίων τροφίμων & ποτών, καταστημάτων τροφίμων, τροφίμων & ποτών |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση: | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή |

