Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ sandvi somun f r n retim hatt ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "sandvi somun f r n retim hatt" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Καλός 220V PLC ελέγχου εγγράφου φούρνος σηράγγων αρτοποιείων φλυτζανιών αφρίζοντας
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
| Όρος | Νέος |
| Χρήση | Φλυτζάνι εγγράφου αφρίσματος ή θέρμανσης |
40 Kg/M2 250mm αλεξίπυροι φούρνοι σηράγγων μόνωσης βιομηχανικοί
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Καταστήματα εργοστασίων τροφίμων & ποτών, καταστημάτων τροφίμων, τροφίμων & ποτών |
|---|---|
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή |
| Τάση | 380V |
Μπισκότα κέικ ζωνών χάλυβα που ψήνουν το φούρνο σηράγγων αερίου μεταφοράς ζεστού αέρα
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | προσαρμοσμένος |
Σερβο φούρνος σηράγγων αρτοποιείων κέικ σφουγγαριών Cupcake Drive αντι αποτυχίας
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | προσαρμοσμένος |
50*50 μπισκότο Croissant χάλυβα 380V 50Hz γωνίας που ψήνει τον ηλεκτρικό φούρνο σηράγγων
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Κατάστημα τροφίμων, κατάστημα τροφίμων, κατάστημα τροφίμων, κατάστημα τροφίμων |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Μάρκα | SAIMAI |
| Τάση | 380V |
IOS 400 βαθμοί θερμοκρασίας 700kg/M φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | προσαρμοσμένος |
Άμεσος θερμαμένος φούρνος σηράγγων αερίου νέου τύπου ελέγχου PLC CE
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | προσαρμοσμένος |
Slat φούρνος σηράγγων αρτοποιείων θέρμανσης καυσίμων LPG μεταφορών ζωνών
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη σε απευθείας σύνδεση στήριξη, την τη |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα | προσαρμοσμένος |

