Όλα τα Προϊόντα
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής κέικ
-
Αυτόματη γραμμή παραγωγής φρυγανιάς
-
Γραμμή παραγωγής μπισκότων
-
Φούρνος σηράγγων αρτοποιείων
-
Ψήνοντας δροσίζοντας πύργοι
-
Ψωμί Proofer
-
Depanner
-
Επίπεδη γραμμή παραγωγής ψωμιού
-
Γραμμή παραγωγής Granola
-
Καταθέτης κέικ
-
Μεταφορείς βιομηχανίας τροφίμων
-
Παν εξοπλισμός χειρισμού ψησίματος
-
Περιστροφικός φούρνος ραφιών
-
Καταθέτης μπισκότων
λέξεις-κλειδιά [ ce loaf cake baking cooling towers ] αγώνας 5 προϊόντα.
Σπειροειδής δροσίζοντας πύργος ζωνών πλέγματος γραμμών παραγωγής SUS304 κέικ φραντζολών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
Δροσίζοντας πύργοι ψησίματος κέικ CE κεντρικοί προσανατολισμένοι προς το τύμπανο 220V
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Όρος: | Νέος |
304 δροσίζοντας πύργοι ψησίματος ψωμιού φρυγανιάς ζωνών μεταφορέων ανοξείδωτου ατελείωτοι
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Όρος: | Νέος |
Φρυγανιά κέικ μηχανών ABB και ξεραίνοντας εξοπλισμός παραγωγής κέικ Friut κέικ φραντζολών κέικ
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 ΕΤΟΣ |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός/αέριο |
Πολυ βημάτων γραμμή παραγωγής φρυγανιάς Proofer Delidding αυτόματη
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος, πλήρως αυτοματοποιημένος |
| Ικανότητα: | προσαρμοσμένος |
1

